Jóga v Subspace

Přijďte si každé pondělí a středu zacvičit jógu s Terezkou.

Termíny:

  • pondělí 18:30-19:30 – dynamičtější vinyasa flow
  • středa 18:30-19:30 – jemná jóga se strečinkem

První lekce začnou od 12.10.2018. Týden předtím bude úvodní povídání na hodinu a půl.

Cena:

  • 1 lekce: 100 Kč
  • člen Subspace: 50 Kč

O Terezce

Celý svůj život jsem měla blízko ke sportu od atletiky přes scénický tanec až k thajskému boxu. Před 2 lety jsem se začala věnovat práci s tělem a vědomím, a to včetně změněných stavů vědomí. Při zpětném pohledu všechny tyto zkušenosti se plnohodnotné odráží právě na mé cestě a praxi jógy. Jóga pro mě není jen sluncem ozářená zkušenost. Je to konfrontace se mnou samotnou. Jak s tím dobrým, tak s tím ne-dobrým.

Jsem instruktorem jógy u Yoga Federation of Europe, která se zaměřuje na Patanjaliho školu. Jedná se o ucelený soubor cvičení s důrazem na meditační techniky. Dále jsem se vzdělávala v Ashtanga józe (Dalibor Štědronský), Čakra józe (Barbora Hu), Wheel józe (Jana Najbrtová) a józe z pohledu fyzioterapeuta. Ve vlastní praxi se věnuji flow a dynamický, ale ne statický. Do mého zájmu spadá i Restorative jóga, která krásné vyvažuje posilování a dynamiku v józe. Dále se specializuji na Resorative a Flow jógu (Energy Studio) a dětskou jógu pro věk 6-9let (Akademie jógy).

Co mužů nabídnout? V mých lekcich se napojíme na samy sebe, pak si zkusíme zajít na svůj limit a s plným vědomím to necháme následně všechno být s čistou hlavou a regenerovaným tělem. To, jak se cítíme v našem těle, se krásné odráží na našem chování a prožívání v běžném životě.