O Subspace

Subspace je pražské studio bodyworku, které koncem roku 2018 otevřeli Joan von Brook a Soptík. Našim cílem bylo a je vytvořit domov – příjemné prostředí pro setkávání s přáteli, zábavu i učení se novým věcem.

Subspace je pražské studio bodyworku, které koncem roku 2018 otevřeli Joan von Brook a Soptík. Našim cílem bylo a je vytvořit domov – příjemné prostředí pro setkávání s přáteli, zábavu i učení se novým věcem. Od roku 2019 se pak do našeho týmu lektorů přidala celá řada našich žáků: Def, Nëya, Honza Dark a Nikoleta. Každý z nás svým osobitým a nezaměnitelným přístupem přináší témata sobě vlastní.

Subspace interiér
Subspace interiér

V současnosti se věnujeme hlavně shibari a BDSM. Pořádáme workshopy, festivaly, párty, přednášky a jamy. Právě vzdělávání je jedním z hlavních poslání Subspace. Máme propracovanou strukturu workshopů, takže dokážeme udělat radost všem nezávisle na pokročilosti prostřednictvím našich domácích lektorů. Zároveň často zveme i návštěvy ze zahraničí.

Jen o učení to ale u nás není. Najdete u nás hlavně podobně smýšlející lidi, které navzájem spojuje nejen záliba v BDSM a vázání.

Rádi poskytneme prostor pro rozvoj bodyworku ve všech jeho podobách včetně těch, které jinde obtížně hledají místo. Můžete tak u nás najít i jógu od Tereza srdcem. Pokud máte projekt, kterému hledáte prostor, neváhejte se nám ozvat. Najdete u nás koupelnu se sprchou a kuchyňku se základním vybavením, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Subspace interiér