30.04.2024

Budoucí Workshop Breaking the Habits by Canitt & Mss.Imperdible

This workshop is designed for experienced couples in suspensions who are looking to break the routine and bring a fresh approach to their ropes, stepping out of their comfort zone and experimenting with new possibilities. Through progressive and dynamic exercises we will explore techniques to challenge our knowledge and apply it to different suspension methods: (více…)

30.04.2024

Obsazeno Shibari Night – Canitt & Soptik

Na sobotu 20.7.2024 jsme pro vás připravili Shibari Night, na které vystoupí Canitt a Mss.Imperdible. Jejich vystoupení se řadí mezi jedna z nejlepších vystoupení pro svou drzost, dynamičnost, práci s 3D prostorem a velmi zajímavé a netypické pozice. Jejich předskokanem bude Soptík a Sansei. Soptik vystupuje v ČR málokdy a poslední dobou ještě méně v (více…)

23.08.2018

Budoucí Pondělní Bondage jam

Přijďte si každé pondělí večer zavázat na pravidelné Bondage jamy, které jsou naší dlouhodobě nejúspěšnější událostí. Proto jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit a rádi bychom vás pozvali na Speciální středeční Bondage jamy, které se konají každou středu, z nichž některé plánujeme okořenit tematickou či živou hudbou nebo programem. Středeční jamy po dobu prázdnin nebudou, pondělky (více…)

17.06.2024

Budoucí Vázání pro každého: Futomomo na zemi

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Pro nohy existuje pravděpodobně největší množství různých standardizovaných úvazů. Jedním z nich je například futomomo. Tento název neznamená konkrétní postup, ale spíše pozici nohy. Ta je vhodná pro pružnější a s modifikacemi i pro méně pružná nebo více (více…)

15.02.2024

Budoucí Workshop Kinbaku V

Kořeny tradičního stylu japonského vázání sahají 100 let zpátky k otci japonského vázání Ito Seiu, který jako první začal publikovat svoji tvorbu zaměřenou na vázání. Navázalo na něj několik japonských generací, které tradiční styl dále rozvíjely. Mezi ně patřil zejména Nureki Chimuo a jeho žák Naka Akira. Toto je pátý díl série workshopů zaměřených na (více…)

17.06.2024

Budoucí Tying for everyone: Body manipulation (ENG)

Regular Tuesday workshops Tying for everyone are literally for everybody, including total beginners. Body manipulation or more precisely manipulation with body of our partner is the topic of this workshop. Everyone who ties, be it beginner or advanced rigger, needs to change current position of their tied partner.  The trick is: how to do it (více…)

15.07.2024

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Minimalistické částečné závěsy

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň.  Částečné závěsy jsou zábava, ale přináší s sebou další komplikace, kdy se musíme starat o závěsný provaz. Čím více provazů pak máme, tím více jsme (více…)

28.05.2024

Budoucí Workshop Hentai

Slovo hentai se dá z japonštiny přeložit jako zvrácený, zvrhlý, úchylný, nebo perverzní, a přesně těmito slovy se dají popsat i počátky Kinbaku a jeho vznik. V dnešní době je přitom vázání odproštěno od této úchylné či sexuální složky, a to je rozhodně škoda. Na tomhle workshopu se vrátíme k těmto kořenům. Zaměříme se na odhalující, (více…)

15.07.2024

Budoucí Vázání pro každého: Šněrované vázání

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Použití šněrovaného vázání vytváří pocit pevného objetí na různých částech těla. Šněrované vázání se dá použít pro mnoho účelů. Pro začátečníky je vhodné pro hraní na zemi, později pro připevnění partnera například k bambusu, až po závěsy. Ukážeme (více…)

22.05.2024

Budoucí #1 Workshop Seznámení s provazy a Částečné závěsy (náhradníci)

Workshop je plně obsazený. Níže se můžete hlásit na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, zašleme vám žádost o platbu. Další termín plánujeme na 19.-20.10.2024. Připravili jsme pro vás celovíkendový workshop pro úplné začátečníky, kde se dostanete k vázání hravou formou. Pár základních úvazů si s sebou odnesete domů stejně jako pocit, že (více…)