28.08.2022

Budoucí Středeční Bondage jam

Pondělní Bondage jamy jsou naší dlouhodobě nejúspěšnější událostí. Proto jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit a rádi bychom vás pozvali na Středeční Bondage jamy.  Některé středeční bondage jamy máme v plánu okořenit. Tematická hudba, živý zvukový doprovod nebo volitelný dress code. Program: 24.1. Vážná hudba 31.1. Středeční bondage jam 7.2. Středeční bondage jam 14.2. Ve (více…)

16.01.2024

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Edging, hrátky s představivostí

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň.  Znáte to, kdy se těšíte na nějakou novou věc ve vašem životě, až je to čekání skoro neúnosné, ale zároveň velmi vzrušující? My si totéž (více…)

13.12.2023

Budoucí Provazové poprvé (náhradníci)

Akce je plně obsazená. Níže se můžete registrovat na místa náhradníků. V případě, že se místa uvolní, vás budeme kontaktovat. Jak začít s vázáním? Kde se naučit vázat? Jaké si vybrat provazy? Na co si dát pozor z hlediska bezpečnosti? Jak může takové vázání vypadat? Kterým směrem se vydat a jaký styl vázání si vybrat? (více…)

21.12.2023

Budoucí Workshop Prožitek, emoce, duše

Dotek provazu nekončí na těle. Proniká hlouběji do naší duše a pokaždé na ní zanechá otisk. Často je tato stránka vázání opomíjená. Vázáni je spíše o pozicích, pohodlnosti či náročnosti. V nejhorším případě je o fotce, která bude mít úspěch na sociálních sítích, kdy se z vázání stává spíše (více…)

11.12.2023

Budoucí Série workshopů Základy kinbaku I

Připravili jsme pro Vás sérii večerních workshopů, během kterých se naučíme základní, jednoduché, ale přesto důležité principy vázání. Stejně jako stačí znát pár not a můžete skládat melodie, stáčí si osvojit pár prvků vázání a můžete tvořit jedinečné úvazy a momenty, ve kterých si s partnerem budete (více…)

23.08.2018

Budoucí Pondělní Bondage jam

Přijďte si každé pondělí večer zavázat na pravidelné Bondage jamy, které jsou naší dlouhodobě nejúspěšnější událostí. Proto jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit a rádi bychom vás pozvali na Speciální středeční Bondage jamy, které se konají každou středu, z nichž některé plánujeme okořenit tematickou či živou hudbou nebo programem. Bondage jamy jsou otevřená neformální událost bez (více…)

16.01.2024

Budoucí Vázání pro každého: Utahujeme provazy – kde, jak a proč?

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Chcete svoje vázání více utahovat, ale bojíte se? Na tomto workshopu se dozvíte, co si můžete dovolit k různým částem těla, kde je nutné vázat spíše volněji a kde se můžeme vyřádit. Naučíte se také, jakým způsobem utahovat, abyste (více…)

11.12.2023

Budoucí Série workshopů Základy kinbaku II

Připravili jsme pro Vás pokračování série večerních workshopů, během kterých budeme rozvíjet naše znalosti Kinbaku světa. Kromě techniky a zdokonalování základních struktur se hlavně zaměříme na to, co činí vázání tak jedinečným – prožitek, session a filozofii Kinbaku. Věnovat pozornost budeme i modelům a modelkám a jejich práci a růstu v provazech, bezpečnosti a čekají (více…)

16.01.2024

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Flow, rytmus a sebevědomí

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň.  Hledáte to ono, co dělá svatý grál vázání? Chcete se někam posunout, ale žádný vzor ani technika vám nějak neslouží? Tento workshop vám ukáže, že (více…)

13.12.2023

Budoucí Přednáška Historie Kinbaku

Existuje mnoho stylů vázání. Liší se estetikou, funkčností, technikou, ale i svou historií. Na této přednášce se podíváme na historii tradičního stylu vázání v Japonsku od počátků tradice vázání, přes zrození Kinbaku až po zlatou éru Kinbaku. Dozvíte se více o jménech Itoh Seyu, Minomura Kou, Nureki Chimuou, Naka Akira a Sugiura Norio.     (více…)