Často kladené otázky

Jaká jsou v Subspace pravidla?

V Subspace máme jen několik základních pravidel:

  • Používejte vlastní rozum a respektujte ostatní.
  • Žádný alkohol při vázání či jiných aktivitách.
  • Nepoužívejte otevřený oheň (svíčky, kouření, apod.)
  • Zůstaňte aspoň trochu oblečení.
  • Zákaz focení bez souhlasu všech zúčastněných na fotce, tj. v záběru by měl být jen váš partner. Na některých akcích může být focení zcela zakázáno (např. vystoupení a některé party).
  • Nebojte se ptát.
  • Chovejte se k prostoru jako by byl váš vlastní.
Nemám provazy, můžete mi pomoci?

V Subspace si provazy můžete koupit. Téměř pořád máme skladem několik druhů provazů v různých cenových kategoriích od surových provazů na cívce až po příjemné opracované provazy. Rovněž můžete využít náš obchod s provazy www.provazem.cz. Pokud se k nám chystáte, doporučujeme kupovat provazy až na místě, abyste si je mohli osahat.

Pokud si ještě nechcete provazy kupovat, na většinu akcí je možné si provazy půjčit na místě bez předchozí rezervace.

Rád/a bych se zúčastnil/a události, ale nemám k sobě nikoho do páru, je možné přijít?

Subspace je místo setkávání lidí. Mnoho z nich hledá vhodného partnera na různé události jako vy. Přijďte do Subspace na některou z událostí a seznamte se. Jednou z takových akcí jsou například pravidelné bondage jamy. Tam můžete přijít a jen se dívat, popovídat a seznámit se s ostatními.

Dále, spousta událostí není striktně párových. Na večerní workshopy Vázání pro každého můžete přijít bez partnera a třeba tam bude někdo, s kým se budete moci dát dohromady. Neměli byste však být vybíraví, tj. můžete být v páru se stejným pohlavím, s někým výrazně starším, apod.

Registrace není otevřena, znamená to, že se nemohu přihlásit?

Registrace na některé akce se otevírá až k vybranému datu. Toto datum uvidíte vždy v registračním formuláři. Jako první se zpravidla mohou registrovat členové Subspace, obvykle to bývá v pondělí od 19. hodiny. Přednostní registrace se hodí na žádanější události a je jednou z výhod členství Subspace.
Pro ostatní se běžně otevírá registrace ve čtvrtek, rovněž od 19. hodiny.
Vždy však platí datum uvedené v registračním formuláři.

Událost je vyprodaná, je nějaká šance se na ni ještě dostat?

Ano, je, a docela velká. Událost se označí jako vyprodaná v okamžiku, kdy si lidé zaregistrují všechny dostupná místa. Avšak ne všichni zaplatí v termínu, někteří lidé si účast rozmyslí, apod. Průběžně se potom místa uvolňují a vy tak máte ještě možnost se zúčastnit.

Nedlouho po vyprodání otevíráme znovu registraci na čekací listinu. Místa se často uvolňují těsně před akcí. V případě uvolněného místa vám dáme vědět.

Je možné dostat nějakou slevu?

Ano, nabízíme rozmanité slevy pro členy Subspace. Podívejte se na stránku Členové Subspace, jaké slevy a další výhody členům nabízíme.

Slyšel/a jsem o nějaké akci, ale nevidím ji v kalendáři?

Některé události jsou viditelné a přístupné pouze pro lidi, které známe, a kteří již v Subspace byli. K tomu slouží tzv. ověřené účty. Ověřený účet získáte po registraci zde na webu, navštívení některé z našich akcí a požádání o ověření. Nestačí se jen zaregistrovat, musíme vás opravdu alespoň jednou vidět a o ověření musíte sami požádat. Postupujte dle instrukcí na stránce Ověřený účet.

Jaký je rozdíl mezi členstvím a ověřeným účtem?

Členství v Subspace je placené a nabízí mnoho výhod jako slevy, přednostní registrace, lepší podmínky pro storno, apod.

Ověřený účet je zdarma a umožní vám vidět veškerý obsah našeho webu a dostat se i tam, kam se běžní návštěvníci nedostanou.

Kde mohu vidět, kam jsem se registroval/a?

Veškeré registrace uvidíte vždy ve svých mailových zprávách. Ke každé registraci zasíláme jeden či více mailů. Dva nejdůležitější maily bývají výzva k úhradě a potvrzení rezervace.

Dále, pokud jste si vytvořili účet na našich stránkách, v menu Akce / Moje registrace naleznete přehled registrací.

A nakonec, pokud máte účet na našich stránkách, pak na konci stránky vašeho profilu (přístupný přes odkaz úplně vpravo nahoře) je seznam všech rezervací.

Nepřišlo mi potvrzení rezervace, jak postupovat?

Bez potvrzení rezervace mailem nemáte zaručenou účast. Existuje několik možných důvodů, proč vám nepřišel žádný mail:

Špatná mailová adresanapište nám, mailovou adresu opravíme a mail znovu odešleme.

Nedokončili jste rezervaci – na konci je potřeba finálně rezervaci potvrdit. Napište nám, společně to napravíme.

Nezaplatili jste – většinu rezervací je potřeba zaplatit dopředu. Pokud jste nezaplatili v termínu, napište nám, domluvíme se na dalším postupu.

Je možné zrušit rezervaci?

Ano, rezervaci je možné zrušit, stačí nám napsat. Na zrušení se mohou vztahovat storno podmínky.

Chci jít na víkendový workshop, ale nemám kde spát?

Napište nám, poradíme vám.

Mám zájem si prostory pronajmout, je to možné?

Prostory si můžete pronajmout. Pro členy platí zvýhodněné podmínky pronájmu. Kontaktujte nás.

Pokud sami pořádáte akce, které by se do našeho prostoru hodily, napište nám a my s vámi probereme podmínky pronájmu a případný nadstandardní servis.