UplynuláShibari Night – Michael Ropeknight a Saraa (náhradníci)

  • 3.9.2022
    20:00 - 23:00

Shibari Night byla přesunuta na nový termín 3.9.2022.

Shibari night je plně obsazená. Můžete se registrovat na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

Po úspěšné premiéře na Pražském Shibari Festivalu k nám opět zavítá Michael Ropeknight, kterému bude partnerkou Saraa. Kromě víkendového workshopu budou také vystupovat v sobotu 19.9.2020 na Shibari Night.

Toto však nebude obvyklé vystoupení. Budete moci být svědky živé session. Michael Ropeknight a Saraa nebudou vázat pro efekt, ale pro prožitek. Budete se moci ponořit do emocí, které na běžných vystoupeních neuvidíte.

Ropeknight ve svém vázání kombinuje Yukimura Ryu a Osada Ryu. Svým kreativním a mocným přístupem spolu s emoční hloubkou, dává těmto stylům unikátní nádech. Oba styly navíc učí s posvěcením jejich autorů jako oficiální instruktor. Této výsady se dostává jen těm nejlepším z nejlepších v daném stylu vázání.

Program

  • 20:00 otevření dveří
  • 20:15 živá session Michael Ropeknight a Saraa
  • 22:00 volné vázání

Od 20:15 nebude umožněn vstup nově příchozím. Přijďte prosím nejpozději 20:10.

Organizační pokyny

Na Shibari Night je nezbytné se včas zaregistrovat a uhradit vstupné převodem na účet. Počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.