UplynuláWorkshop Shibari a spank (obsazeno)

  • 7.6.2020
    11:00 - 18:30

Workshop byl přesunut z 11.4. na 7.6. v návaznosti na pandemii Covid-19.

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Svazování a výprask – dvě královské disciplíny BDSM, bez nichž by svět byl jen růžový, něžný a beze stop.
Některými příznivci jedné či druhé disciplíny bývá považováno za hřích míchat je dohromady. My si to ale uděláme hezké. Zkusíme si vázání pro bití a bití při vázání.

Podíváme se jak si hrát s emocemi, vzdorem, strachem, studem a dalšími. Více než o samotnou bolest půjde o prožití okamžiku. Podělíme se o zkušenosti, poslechneme si nářky a odneseme si krásné šrámy.

Ukážeme si technické možnosti bití různých částí těla měkkými i tvrdými nástroji a bití či působení různých vjemů rukama. Podíváme se jak se dostat na tělo, když je svázané, když se hýbe, a na co si dát pozor. Z bicích nástrojů budou představeny: rákoska, plácačka, pásek, důtky, provazy, krátký bič, případně co kdo přinese. Dlouhý bič je specifická kapitola, a do tohoto workshopu není zahrnut.

Pokročilost: Workshop je určen především začátečníkům a středně pokročilým, ale přijít může kdokoli.

Vezměte si s sebou

  • Chuť, trochu strachu, klid.
  • Provazy – vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.
  • Vaše oblíbené bicí nástroje.
  • Šátek na oči.
  • Oblečení, které umožní odhalit některé části těla (ideálně až do spodního prádla), a ve kterém se budete cítit dobře.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

 

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Lektoři