Sold OutSpontánní vázání na zemi aneb improvizace, kontakt, plynulost (Ardent)

  • Workshop
    6.6.2020
    11:00 - 18:30

Vyjděme z představy, že vázání je forma mazlení. Chceme se tedy koncentrovat především na partnera, méně pak na řešení úvazu. Mohli bychom procítěně vázat nějaký standardní úvaz, ale tentokrát se necháme vést spíše tělem partnera a využijeme to, co nám zrovna nabídne konkrétní situace. Dáme si přitom záležet, abychom partnera měli pod kontrolou a funkčně spoutaného.

Zaměříme se na fyzický kontakt partnerů během vázání, jemnou manipulaci s tělem, plynulost pohybů a minimalizaci technického šumu. Budeme se věnovat vázání jen jedním provazem, improvizovanému hledání rohů a kotev, působení různých pocitů provazy.

Vázající zapojí celé své tělo jako opěrný bod a kontakt s vázaným. Zkusíme vázat v netradičních polohách (ne jako obvykle – v kleče za sebou), či vázání jen jednou rukou, zatímco druhou budeme partnera držet. Zkusíme vázat partnery k vlastnímu tělu a ukážeme si, jaké to má výhody.

Zmíníme “armfetish” – estetiku spoutaných rukou a paží.

Budeme vázat především na zemi, případně do částečných závěsů.

Pokročilost: Workshop je určen všem, kteří mají alespoň minimální zkušenost s provazy.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 6-8 provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné zakoupit nebo i půjčit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, pošlete nám dotaz.
  • Šátek na zavázání očí.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování využijí pokročilejší, kteří budou chtít využít částečný závěs. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.

Organizační pokyny

Otevření prostor: 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Lektoři

Details Price Qty
Workshop 500 (CZK)   Sold Out
The Workshop (člen Subspace) (375 (CZK)) is available to members only. Sold Out
Workshop (+1 člena) 500 (CZK)   Sold Out