ZrušenoVázání pro každého: Jeden provaz – prožitek bez techniky

  • 21.7.2020
    20:00 - 22:00

Workshop byl přesunut na 15.9.2020.

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Nechcete se soustředit na techniku? Chcete obohatit svoje vázání o větší prožitek? Pak je tento workshop pro vás.

Zaměříme se v něm na práci s jedním provazem tak, abychom zapomněli na techniku a soustředili se na našeho partnera. Abychom si hráli a vytvářeli množství různých pocitů. Nabyté dovednosti je pak možné přenést do jakéhokoliv vázání, protože tradičně vážeme vždy právě jedním provazem naráz.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – jeden provaz. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).