UplynuláPřednáška Jak na žárlivost v provazech aneb co si vzít z polyamory do vázání

  • 3.9.2020
    20:00 - 22:00

Link na přednášku na Zoom byl odeslán mailem všem přihlášeným.

Na zářijové přednášce si budeme povídat o žárlivosti při vázání a nejen v něm.

Ať už chceme nebo ne, setkáme se v životě s žárlivostí v pracovním i soukromém životě. Vázání přináší pro mnoho z nás novou úroveň intimity a nejen díky tomu je často předmětem žárlivosti. Pokud jde náš partner s někým na večeři koukáme na to asi odlišně, než když jde s někým jiným vázat. Žárlivost je přirozená reakce a je třeba si ji přiznat a pochopit proč vzniká.

Na přednášce se dozvíme, jak se žárlivostí pracovat, jak zjistit její pravou příčinu a jak celou situaci vyřešit tak, aby všechny strany byly maximálně spokojené.

Přednáška bude orientovaná na vztahy při vázání a to ať už mezi přáteli nebo milostnými partnery. Stejné principy a postupy lze však promítnout i do vztahů partnerských a to jak do monogamních tak i polyamory vztahů. Nebojte se tedy sledovat přednášku, i když vás nezajímá přímo vázání. Mnoho důležitých informací se dá využít v každodenním životě.

Můžete si vybrat, zdali na přednášku přijdete přímo do Subspace nebo  budete živě sledovat streamu přes Zoom.

Pro stream i přednášku je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Lektoři