UplynuláVázání pro každého: Komunikace a čtení myšlenek (obsazeno)

  • 6.10.2020
    20:00 - 22:00

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Plavete v komunikaci s partnerem nebo si nejste jistí, kolik a kdy toho říkat, na co se ptát a jak se projevit?

Tento workshop vás pomocí praktických cvičení provede tím, jak komunikovat svoje potřeby, hranice, ale i momentální situaci ve vázání. Vázající se dozví tipy, jaké signály těla partnerů sledovat a jak si je vykládat a jak navést partnera do pozice bez ztráty sebedůvěry. Vázaní dostanou možnost se ve své roli najít a dostanou informace o tom, jak poskytnout účinnou zpětnou vazbu partnerovi. To vše tak, abyste nenarušili prožitek z vázání.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři až čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Tenčí provazy jsou výhodou. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).