UplynuláWorkshop Kinbaku I (obsazeno, bude přesunuto)

  • 2.1.2021 - 3.1.2021
    11:00 - 18:00

Workshop bude přesunut na nový termín, jakmile budeme vědět, kdy se uvolní opatření proti koronaviru. Workshop se z důvodu opatření proti koronaviru odkládá na 2-3.1.2021. O podrobnostech budou účastníci informování samostatným mailem.

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Kořeny tradičního stylu japonského vázání sahají 100 let zpátky k otci japonského vázání Ito Seiu, který jako první začal publikovat svoji tvorbu zaměřenou na vázání. Navázalo na něj několik japonských generací, které tradiční styl dále rozvíjely. Mezi ně patřil zejména Nureki Chimuo a jeho žák Naka Akira.

Toto je prvn díl série workshopů zaměřených na tradiční styl japonského vázání. Zaměří se zejména na základy tradičního stylu vázání po technické i emocionální stránce.

Pokročilost

Workshop je určený pro středně pokročilé až pokročilé, kteří dobře zvládají vázání Takate Kote a mají již více zkušenosti se závěsy. Podmínkou je absolvování Workshopů pro začátečníky – technika, emoce, závěsy a velmi doporučujeme mít za sebou Workshopy pro mírně pokročilé.

Vezměte si s sebou

  • 10-12 jutových nebo konopných provazů

Organizační pokyny

Vyhrazujeme si právo dát při registraci přednost pokročilejším účástníkům s hlubším zájmem o tradiční japonské vázání, kteří absolvovali předchozí workshopy pro začátečníky, mírně pokročilé a další.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.