UplynuláStream: Vázání větších partnerů – v závěsu

  • 1.4.2021
    20:00 - 22:00

V tomto streamu se naučíte vázání větších partnerů v závěsech. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Rádi byste vázali, ale váš partner je větší nebo větší než vy? Nebo jen prostě nemáte dostatek síly k běžné manipulaci a chcete se naučit, jak používat sílu efektivně?

Nebo nepoužívat sílu vůbec? Navážeme na předchozí STREAM, “Vázání větších partnerů – na zemi”. Není ale nezbytně nutné abyste tento STREAM dříve absolvovali.

Nyní se zaměříme hlavně na to, jak si práci ulehčit pomocí závěsných provazů. Jak partnera zabezpečit, snadno s ním manipulovat a dostat do vzduchu s co nejmenším úsilím. Ukážeme si také, jak správně zvedat větší zátěž tak, abychom neublížili vlastnímu tělu. Důležitou součástí pak bude také bezpečnost – jak partnera snadno, rychle a hlavně bezpečně dostat včas na zem.

Stream je určený pro pokročilejší riggery, kteří už umějí zavěšovat.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) hodinu před vysíláním streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři