UplynuláStream: Hrátky se single column tie (Ardent)

  • 20.4.2021
    20:00 - 22:00

Tento úterní stream pro začátečníky bude věnován hrátkám se single column tie Aneb vytěžte ze základu maximum! Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

V jednoduchosti je síla. Nejzákladnější techniku – single column tie aplikujeme na různé části těla partnera a vymodelujeme si ho tak do nejrůznějších poloh. Některé pozice budou hezké, některé náročné, jiné vhodné ke spanku, sexu, či dalším aktivitám… vlastně všechny budou hezké! Přitom si připomeneme obecné zásady vázání, přístupu k partnerovi a manipulaci s ním. Protože i když se učíme techniku, nezapomínáme na partnera!

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání nejpozději po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři