UplynuláStream: Strappado

  • 6.5.2021
    20:00 - 22:00

V tomto čtvrtečním streamu si zopakujete či rozšíříte znalosti šněrovaného vázání na paže za zády. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Vázání paží za zády většinou znamená vázat Takate kote. Nicméně, existuje další, pro mnohé ještě zajímavější alternativa – strappado. Toto vázání je velmi zajímavé esteticky i pocitově, skýtá však mnohá úskalí pro vázající i vázané. Na streamu se na něj podíváme detailně v různých podobách. Dále se dozvíte, jak u toho pracovat s provazem, na co dát pozor a jak je možné tento úvaz udělat pohodlnějším.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si lístek pro více lidí na jednom přijímači, pokud budete stream sledovat ve více lidech. Můžete nás touto formou také podpořit a pomoci tak studio udržet naživu.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání nejpozději po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.