UplynuláWorkshop Úplné základy vázání (náhradníci)

  • 11.9.2021
    11:00 - 18:30

Workshop je plně obsazený. Můžete se níže hlásit na místa náhradníků. V týdnu před workshopem se často místa uvolňují. Šance proto stále je.

Někde jste vázání viděli a zaujalo vás? Chcete ochutnat, jaké to je, než se rozhodnete pro techničtější workshopy?

Na tomto workshopu se naučíte úplné základy vázání. A nebude to jen technika. Provazem je totiž možné nejen spoutávat, ale také hladit, objímat a vést jako při tanci a spoustu dalšího podle nálady vás obou.

Příjemnou a hravou formou se naučíte používat jediný provaz k tomu, abyste zaměstnali mysl vašeho partnera tak, že vše kolem přestane existovat. Uvidíte, že vázání se skládá ze spousty elementů a naučíte se je poskládat dle vlastní nálady a chuti svého partnera tak, abyste dokázali pro sebe a svého partnera vytvořit “bublinu”, ve které čas a prostor přestane existovat.

U jednoho provazu ale nezůstane. Použijeme více provazů, kterými tou nejjednodušší technikou partnera spoutáme do různých pozic, vhodných například i do postele.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost sami ovlivnit průběh a výsledek vázání při různých cvičeních. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je komunikovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • používání provazu a manipulace s ním
  • základní vázání a jejich možnosti
  • komunikace prostřednictvím provazu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání
  • základy bezpečnosti

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

Na tento workshop volně navazuje Workshop Částečné závěsy pro každého a poté Workshopy pro začátečníky – technika, emoce, závěsy.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 3-4 provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Součástí dne je pauza na oběd.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.