UplynuláVázání pro každého: Bezpečnost prakticky

  • 7.12.2021
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Setkali jste se už někdy s nutností přeřezat provazy? Omdlel vám už někdy partner v provazech nebo měl jiné zranění?

Tento workshop je zaměřen právě na nejčastější problémy při vázání. Nebudeme se zaobírat jen teoretickou stránkou, ale hlavně tou praktickou. Vázaní dostanou možnost vzdělávat svého riggera a připravit jej na situaci, kdy nebudou moci včas říci. Zvýšíte vzájemnou souhru v provazech a vylepšíte komunikaci i na neverbální bázi. Budete v bezpečném a kontrolovaném prostředí vystavení situacím, pro které je stěžejní rychle a včasně zareagovat. 

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři až čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Bezpečnostní nůžky apod.
  • Pohodlné oblečení

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.