UplynuláVázání pro každého: Komunikace a čtení myšlenek (náhradníci)

  • 1.2.2022
    20:00 - 22:00

Workshop je plně obsazený. Můžete se níže hlásit na místa náhradníků. Zpravidla těsně před workshopem se uvolní několik míst.

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Plavete v komunikaci s partnerem nebo si nejste jistí, kolik a kdy toho říkat, na co se ptát a jak se projevit?

Tento workshop vás pomocí praktických cvičení provede tím, jak komunikovat svoje potřeby, hranice, ale i momentální situaci ve vázání. Vázající se dozví tipy, jaké signály těla partnerů sledovat a jak si je vykládat a jak navést partnera do pozice bez ztráty sebedůvěry. Vázaní dostanou možnost se ve své roli najít a dostanou informace o tom, jak poskytnout účinnou zpětnou vazbu partnerovi. To vše tak, abyste nenarušili prožitek z vázání.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři až čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Tenčí provazy jsou výhodou. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři