UplynuláWorkshopy Stud a odhalování (náhradníci)

 • WS 1 - Odhalené pozice
  26.2.2022
  11:00 - 18:30
 • WS 2 - Stud ve vázání
  27.2.2022
  11:00 - 18:30
 • Workshop
  26.2.2022 - 27.2.2022
  11:00 - 18:30

Workshop je plně obsazený. Můžete se níže hlásit na místa náhradníků. Zpravidla těsně před workshopem se uvolní několik míst.

Připravili jsem pro vás dva nový speciální workshop zaměřený na odhalování a stud. Tyto dva pojmy zní podobně, používají podobné nástroje, ale je v nich přece jen rozdíl. Nejdříve se podíváme na základy odhalených pozic. Nepleťte si to prosím se svlékáním – to na tomto workshopu nebude vůbec nutné. Na odhalené pozice navážeme rafinovanějšími metodami, které skrze méně explicitní techniky budou mít za cíl, aby se váš partner červenal.

Workshop bude volným pokračováním série Naka ryu, protože se budeme věnovat pozicím a úvazům Naka ryu, které se do běžných workshopů nevešly. Nicméně je zcela vhodný i pro ty, kteří absolvovali workshop Mírně pokročilí.

Odhalené pozice

Angličtina má pro odhalování poněkud lepší výraz – exposure. Jeho synonyma jsou odkrytí, vystavení, ale také podmanění a zranitelnost. Otevřené, odhalující pozice nemusí být vždy jen sexuálně explicitní. Lidské tělo nabízí spoustu možností, jak nás odhalit, vystavit v celé jeho nahotě, přestože jsme plně oblečení. V kombinaci se ztrátou kontroly nad naším tělem skrz provazy se dostavují nejen méně obvyklé pocity, ale vzniká také unikátní dynamika výměny moci či autority.

Stud ve vázání

Stud je zvláštní pocit, který sice nechceme zažívat v denním životě, ale má své kouzlo, hrajeme-li si s ním dobrovolně a konsenzuálně. Nepleťme si jej s ponížováním, kdy někdo jiný nám snižuje naši hodnotu či důstojnost. Stud a příjemné pocity rozpaků pochází zevnitř. Pocit nepatričnosti či zahanbení musí vycházet z nás. Rigger jej však může podpořit – připravit příhodné podmínky za pomocí provazů. Chytit nás do pasti našich pocitů. Pocitů studu.

Přijďte objevovat odhalující pozice i rafinované možnosti vytváření studu v provazech. Na workshopu se naučíte hrát si se studem na zemi i v závěsech.

Pokročilost: Workshop je určen mírně pokročilým a pokročilým, kteří již zvládají základy závěsů. K účasti je nutné umět vázát 2-provazové Takate Kote.

Vezměte si s sebou

 • Provazy – vezměte si 9-11 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
 • Modelkám doporučujeme vzít si sukni případně celkově vybírat oblečení, ve kterém si budete připadat krásně až svůdně. Modelům doporučujeme si vzít malinko slušnější oblečení než se běžně chodí na workshop, abyste si připadali dobře.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.