UplynuláVázání pro každého: Nimráme se v uzlech (náhradníci)

  • 1.3.2022
    20:00 - 22:00

Workshop je vyprodaný, můžete se však hlásit na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat. 

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Ačkoliv uzly nejsou cílem našeho vázání, jsou technickým prostředkem, který zabezpečí pohodlí našich partnerů. Správně uvázané jsou malé, takže netlačí, a kompaktní, takže drží provaz správně utažený a zabezpečují, aby se neutahoval.

Náplní workshopu budou varianty uzlů na single a double column tie (vázání jedné a dvou rukou), jejich výhody a nevýhody a také se podíváme na třecí uzly. Na tento workshop není nutné přijít s partnerem, uzly budeme moci uvázat i na sobě.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.