UplynuláWorkshop Pohodlné závěsy

  • Workshop
    28.5.2022 - 29.5.2022
    11:00 - 18:30

Lákají vás závěsy, ale jsou pro vás příliš náročné a nedokážete si je užít? Nevyhovují vám některé standardní úvazy jako např. Takate kote a hledáte k nim alternativu? Hledáte více variability v závěsech?

Závěsy nepatří mezi nejpohodlnější způsoby vázání. Připravili jsem pro vás workshop, který vás naučí, jak je udělat pohodlnější.

Naučíte se několik alternativ vázání horní půlky těla. Na workshopu si ukážeme hrudní úvazy v různých variantách bez rukou či s rukama před tělem jako např. Tenshi (někdy také nazývané Tengu). Pozornost bude věnována rovněž alternativám hip harnessů jako např. Mermaid nebo Leg tie.

Pokročilost

Workshop je určen mírně pokročilým a pokročilým, kteří absolvovali workshop Základy závěsů, tj. dobře zvládají práci se závěsnými provazy.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 8-9 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

 

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.