UplynuláSHNEK (náhradníci)

  • 2.7.2022 - 5.7.2022
    11:00 - 23:55

Událost je obsazená, prosím hlaste se níže na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat. 

Velká letní akce Subspace je tady. Na začátek července se bude konat SHibari NEKonferenci neboli SHNEK.

Co si pod tím představit? Čtyřdenní festival vázání. Možnost učit se a inspirovat se nejen od těch nejlepších, ale vlastně od všech z České republiky. Budou zde jiná pravidla než na běžném workshopu. Program bude vznikat spontánně na základě zájmů účastníků. A nakonec se nemusí jednat jen o klasické workshopy, ale rovněž diskuze a malé studijní skupiny. Neformálnost a menší organizovanost dá prostor pro větší spontánnost, nové nápady a sdílení zkušeností. Ze studentů se stanou účastníci, kteří sami budou tvořit program SHNEKa.

Program bude probíhat od soboty 2.7.2022 do úterý 5.7.2022 (pondělí není svátek, úterý je svátek). Přes den budou 3 studijní bloky a večer bude bondage jam. Přesněji:

  • 10:00-10:45 Jóga pro vázání s Terezkou
  • sobota 11:00 zahájení
  • 11:00-12:30 Studijní blok
  • 12:30-14:00 Studijní blok
  • 16:00-17:30 Studijní blok
  • 17:30-19:00 Studijní blok
  • 20:00-22:00 Bondage jam (sobota-pondělí, v úterý bude Tichá párty beze slov)

Přes den budou probíhat obvykle 2 studijní bloky najednou. Bude platit zákon dvou nohou – pokud účastníka téma nebaví, pak může přejít tam, kde to pro něj bude zajímavější.

Témata jednotlivých bloků budou vznikat až na místě. Účastníci budou moci přijít s vlastními nápady. A buď se jich ujmou oficiální prezentéři nebo kdokoliv z účastníků se sám může stát prezentérem. Kvalifikací bude hluboký zájem o dané téma. Ta tak budou spíše odlišná od těch běžných workshopových.

Bloky nemusí mít podobu klasických workshopů, ale vítány jsou rovněž diskuze nebo studijní skupiny, kdy účastníci sdílí zkušenosti mezi sebou a učí se navzájem.

Oficiální prezentéři SHNEKa 2022 jsou:

Organizační pokyny

Otevření prostor bude otevřen vždy od 9:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na SHNEKa je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na akci se nemusíte hlásit v páru, můžete se dát s někým dohromady na místě na jednotlivé bloky. Pro schválení rezervace je nutná platba předem.

 

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.