BudoucíWorkshop Spontánní vázání (Ardent)

  • Workshop
    17.7.2022
    11:00 - 18:00

Vyjděme z představy, že vázání je forma mazlení. Chceme se tedy koncentrovat především na partnera, méně pak na řešení úvazu. Mohli bychom procítěně vázat nějaký standardní úvaz, ale tentokrát se necháme vést spíše tělem partnera a využijeme to, co nám zrovna nabídne konkrétní situace. Dáme si přitom záležet, abychom partnera měli pod kontrolou a funkčně spoutaného.

Zaměříme se na fyzický kontakt partnerů během vázání, jemnou manipulaci s tělem, plynulost pohybů a minimalizaci technického šumu. Budeme se věnovat vázání jen jedním provazem, improvizovanému hledání rohů a kotev, působení různých pocitů provazy.

Vázající zapojí celé své tělo jako opěrný bod a kontakt s vázaným. Zkusíme vázat v netradičních polohách (ne jako obvykle – v kleče za sebou), či vázání jen jednou rukou, zatímco druhou budeme partnera držet. Zkusíme vázat partnery k vlastnímu tělu a ukážeme si, jaké to má výhody.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří již ovládající základní manipulaci s provazem a single/double column tie.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 6-8 provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Šátek na zavázání očí.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování využijí pokročilejší, kteří budou chtít využít částečný závěs. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor: 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 700 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (525 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji