BudoucíWorkshop Kinbaku I (náhradníci)

  • 8.10.2022 - 9.10.2022
    11:00 - 19:00

Workshop je vyprodaný. Je ale možné, že někdo nezaplatí nebo se nebude moci zúčastnit, můžete se proto registrovat na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, vás budeme kontaktovat.

Kořeny tradičního stylu japonského vázání sahají 100 let zpátky k otci japonského vázání Ito Seiu, který jako první začal publikovat svoji tvorbu zaměřenou na vázání. Navázalo na něj několik japonských generací, které tradiční styl dále rozvíjely. Mezi ně patřil zejména Nureki Chimuo a jeho žák Naka Akira. Aktuálně patří mezi nejoblíběnější a zároveň nejpokročilejší směry vázání pro svou vytříbenou japonskou estetiku i hluboké emoce, které tento styl vázání přináší.

Toto je první díl série workshopů zaměřených na tradiční styl japonského vázání. Probereme základy po technické i emocionální stránce.

Pokračování toho workshopu bude Kinbaku II v termínu 10-11.12.2022.

Pokročilost

Workshop je určený pro středně pokročilé až pokročilé, kteří dobře zvládají vázání Takate Kote a mají již více zkušenosti se závěsy. Podmínkou je absolvování Workshopů pro začátečníky – technika, emoce, závěsy a Workshopů pro mírně pokročilé.

Vezměte si s sebou

  • 10-12 jutových nebo konopných provazů

Organizační pokyny

Vyhrazujeme si právo dát při registraci přednost pokročilejším účástníkům s hlubším zájmem o tradiční japonské vázání, kteří absolvovali předchozí workshopy pro začátečníky, mírně pokročilé a další.

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 1 800 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (1 350 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop (+ 1 člena Subspace ) (1 800 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji