Zrušeno ZRUŠENO! Pokročilé čtvrtky: Ebi a gyaku ebi na zemi

Workshop je zrušen z důvodu malého zájmu. 

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit každý týden také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Dva opačné póly jedné pozice. Ebi znamená v japonštině kreveta. Gyaku ebi pak obrácená kreveta. V shibari pak známe ebi jako pozici, kdy jsou nohy v pozici tureckého sedu a tělo je k nim pomocí provazů předkloněné. Obrácená varianta je také jinak známá jako hogtie nebo kozelec. V obou případech jde o úvazy, které se vyznačují velkou mírou fyzické bezmoci. Emočně si v nich ale každý může najít něco jiného. Přijďte zjistit, jaké pocity vyvolají ve vás.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro ty, kteří umí hrudní úvaz takate kote, například z #2 Workshopů pro začátečníky: technika, emoce.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na workshop je nutné přijít s partnerem. 

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 8.6.2023
20:00
22:00
Lektoři