Uplynulá Vázání pro každého: Rytmus a flow

  •  15.8.2023
     20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Záleží vám hlavně na prožitku a chcete si zkusit, o čem hlavně shibari je, bez zbytečné techniky navíc? Nebo jste zkušenější, ale zadrháváte se a koukáte si pod ruce? Rádi byste vnesli do vašeho vázání rytmus, meditaci nebo naopak dynamiku?

Na tomhle workshopu se naučíte jednoduché vázání rukou a potom už se vrhneme do omotávání. Budeme používat repetitivní pohyby, dech a rytmus, abychom vytvořili stav podobný meditaci. Pro sebe i svého partnera. Pustíme si hudbu, která nás do rytmu dostane. Rytmus budeme jak následovat, tak sami vytvářet. Nezůstaneme ale jen u meditace, pustíme se i do dynamičtějšího vázání, kde rytmus může být pomalý i rychlý, může přijít pauza a/nebo se měnit intenzita.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.