Uplynulá Vázání pro každého: Rytmus a flow

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Záleží vám hlavně na prožitku a chcete si zkusit, o čem hlavně shibari je, bez zbytečné techniky navíc? Nebo jste zkušenější, ale zadrháváte se a koukáte si pod ruce? Rádi byste vnesli do vašeho vázání rytmus, meditaci nebo naopak dynamiku?

Na tomhle workshopu se naučíte jednoduché vázání rukou a potom už se vrhneme do omotávání. Budeme používat repetitivní pohyby, dech a rytmus, abychom vytvořili stav podobný meditaci. Pro sebe i svého partnera. Pustíme si hudbu, která nás do rytmu dostane. Rytmus budeme jak následovat, tak sami vytvářet. Nezůstaneme ale jen u meditace, pustíme se i do dynamičtějšího vázání, kde rytmus může být pomalý i rychlý, může přijít pauza a/nebo se měnit intenzita.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Úterý 15.8.2023
20:00
22:00