Uplynulá Vázání pro každého: Vázání nohou

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Pro nohy existuje pravděpodobně největší množství různých standardizovaných úvazů. Pojďme se společně naučit aspoň ty nejoblíbenější. Kromě klasického úvazu futomomo se naučíme také aguru (turecký sed), mermaid (spojení stehen a pasu) nebo monoblok (stehna přitažená k tělu). Řekneme si opět něco málo k bezpečnosti, použití a estetice jednotlivých pozic i úvazů.

Na tento workshop můžete přijít i jako jednotlivci!

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva až tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). 

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Úterý 26.9.2023
20:00
22:00
Lektoři