Uplynulá Vázání pro každého: Nimráme se v uzlech

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Ačkoliv uzly nejsou cílem našeho vázání, jsou technickým prostředkem, který zabezpečí pohodlí našich partnerů. Správně uvázané jsou malé, takže netlačí, a kompaktní, takže drží provaz správně utažený a zabezpečují, aby se neutahoval.

Náplní workshopu budou varianty uzlů na single a double column tie (vázání jedné a dvou rukou), jejich výhody a nevýhody a také se podíváme na třecí uzly. Na tento workshop není nutné přijít s partnerem, uzly budeme moci uvázat i na sobě.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Úterý 17.10.2023
20:00
22:00
Lektoři