Budoucí Vázání pro každého: Jednoduché pozice

  •  24.10.2023
     20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Nechcete už vázat jen ruce k sobě?Nebo vás to ani neláká? Váš partner by chtěl okusit něco víc? Přijďte se naučit několik jednoduchých pozic, pro které nepotřebujete žádné předchozí znalosti. Budeme vázat pozice symetrické (např. kozelec) i asymetrické, které nemají žádné jméno. Pozice více i méně restriktivní. Vše samozřejmě půjde uzpůsobit na míru vašim partnerům a vaší vzájemné dynamice.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 400 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (280 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji