Večerní workshop

Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Závěsné provazy na karabinách

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Umíte zavěšovat, ale chcete si v celku obnovit znalosti vázání na karabinách? Nebo se k tomu chcete dostat a natrénovat to předtím než do závěsů půjdete? Tento workshop bude vyučovacím i opakovacím a nepotřebujete na něj partnera, stačí zatížený batoh nebo taška a dva provazy. Pokud si partnera s sebou vezmete, budete potřebovat i více provazů. 

Na tomto workshopu se naučíte a natrénujete rozdíl ve vázání hlavního a vedlejšího závěsného provazu. Naučíte se vyřešit, pokud vám provaz nevyjde úplně optimálně, i pokud ho budete mít přebytek.

Pokročilost: Workshop je určen všem, kteří zvládají uvázat single column tie a manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si dva provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). 

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 26.10.2023
20:00
22:00
Lektoři