Budoucí Workshop Vázání v pohybu

  • Workshop
     17.11.2023
     11:00 - 18:00

Jsme zvyklí vázat na zemi, kde se tolik nemusíme starat o stabilitu vázaného, můžeme být v jeho intimní blízkosti a jednodušeji se s ním spojíme. Když se však zvedneme ze země, začneme být strnulí a vzájemné spojení se ztrácí.

Zapojíme-li do toho aktivní pohyb obou účastníků, naše vázání může získat zcela novou dimenzi. Vaše vázání může připomínat tanec, může být hravé, násilné, dominantní… Může mít jakoukoliv podobu, která se vám bude líbit.

Na tomto workshopu si obohatíte vaše vázání o pohyb v prostoru. Vy ani váš partner nezůstanete delší dobu na jednom místě. Naučíte se vázat dynamicky, pohybovat partnerem a hýbat se společně s partnerem, ovládat jeho stabilitu, kontrolovat provaz i úvaz v pohybu, obohatit vázání o moment překvapení…

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti vyjma úplných začátečníků, kteří nikdy nedrželi provaz v ruce.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 3-4 provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

 

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 1 000 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (750 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji