Budoucí Odstíny Kinbaku

Semenawa je často nesprávně spojována s bolestí. Ale seme není jen o bolesti. Pevné, omezující vázání a náročné až nepohodlné úvazy způsobí tělesné utrpení. Trápení může být nejen fyzické, ale také psychické.

Psychické aspekty trápení provazy, ač často opomíjené, jsou stejně důležité jako ty fyzické. Vázání duše spíše než těla společně s pocitem bezmoci, beznaděje nebo dokonce frustrace nedává jinou volbu než odevzdání, které je podstatu semenawy.

Pojďme se podívat na tyto možnosti více do hloubky. Objevovat emoce, které naše mysl dokáže vytvořit. Některé z nich mohou být silné, či dokonce temné. Ale i temné emoce mají svoji jedinečnou a působivou krásu a sílu. Zkusme akceptovat tyto emoce spolu se svými tužbami a fetiši. Prozkoumat, kým jsme, co nás přitahuje a kam chceme dále směřovat.

Tento workshop nabízí pohled na různé odstíny semenawy. Prozkoumáme příchutě jako stud, drsná láska, příběhy vložené do provazů a mysli, objektifikace, vystavení a ponižení. I kdyby některé z výše uvedených nespadaly pod vaše kinky, nabídneme alternativní možnosti, jak si každé cvičení užít a naučit se něco nového.

Pokročilost

Workshop je určen pokročilým, kteří již absolvovali Kinbaku I-II v Subspace.

Registrace schvalujeme dle úrovně účastníků.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 10-12 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování nebudete-li používat bambus

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 2 000 CZK  
Workshop (člen Subspace) (1 500 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
So 2.3.2024 - Ne 3.3.2024
11:00
19:30
Lektoři