Večerní workshop

Budoucí Vázání pro každého: Něžné vázání

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Ze seznamu našeho workshopů můžete mít dojem, že provazy jsou hlavně o utrpení. Klademe si proto za cíl zejména na útercích ukazovat všechny odstíny vázání. Ať už hravé, sensuální nebo čistě technické. Tentokrát si přijdete pro něžné a láskyplné vázání. Nebude to ale jen o dotecích ať už provazem či bez něj. Dozvíte se také, jaké signály na partnerech sledovat, abyste nepřekročili míru jejich komfortní zóny.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy budou na workshopu i k zapůjčení.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 400 CZK  
Workshop (člen Subspace) (280 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Úterý 5.3.2024
20:00
22:00
Lektoři