Večerní workshop

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Zlomyslné predikamenty

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Tento workshop je určen pro ty, kteří rádi občas hravou formou potrápí své partnery. Dejte jim na výběr mezi dvěma pozicemi, z nichž žádná není pohodlná, a pozorujte, jak hledají a nenalézají úlevu. Nepřesný překlad výrazu Predicament bondage je zlomyslná bondage. V rámci ní si partner může vybírat mezi zpravidla dvěma nepohodlnými pozicemi. S časem, rostoucí bolestí, únavou svalů nebo dalšími „nepohodlnými pocity“ je nucen přesouvat se tam a zpět mezi polohami. Hrát si navíc můžeme nejen s nepohodlím, ale i dalšími nepříjemnými aspekty. Na workshopu si ukážeme a vyzkoušíme, jak takový predikament vytvořit jednoduše a efektivně na zemi, nebo za pomocí částečných závěsů.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé. Je nutná znalost základů práce se závěsným provazem, například z workshopu #1 Seznámení s provazy: Částečné závěsy pro každého.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 8-9 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Čtvrtek 7.3.2024
20:00
22:00
Lektoři