Večerní workshop

Budoucí Vázání pro každého: Znehybnění šátky a oblečením

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Vázání nemusí být jen klasické shibari. Provazy můžete úplně nahradit nebo doplnit použitím oblečení či šátky. Obvykle totiž máte aspoň něco z toho po ruce. Roláky, punčochy, šály či jen obyčejné tričko. Dozvíte se možnosti použití, i případné nevýhody. Na tomto workshopu vám tak otevřeme mysl vůči předmětům běžného použití, abyste se už nikdy nemuseli stresovat, že jste si zapomněli provazy a stejně si dokázali užít session jak má být.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Na místě jsou provazy v omezeném množství i k zapůjčení.
  • Šátky, šály, punčochy, roláky, trička…
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku)

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 400 CZK  
Workshop (člen Subspace) (280 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Úterý 30.4.2024
20:00
22:00
Lektoři