Večerní workshop

Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Vážeme se společně

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Možná úplně netušíte, co pod tímto názvem čekat. Bude to ale jednoduché technicky a velmi zajímavé emočně. Vázání společně nebo také k sobě navzájem nenabízí hlubokou cestu pro vázaného a spoustu práce pro riggera, jak tomu někdy bývá. Na té cestě půjdete společně a budete si mnohem blíž, než kdy dřív.

Přivazování k sobě navzájem vám totiž poskytne možnost si hrát s dechem vás obou. Při nádechu riggera se provazy napnou a partner musí vydechnout a naopak. Jakmile jste k sobě pevně přivázaní, můžete využít i fyzickou převahu a manipulovat s partnerem celým svým tělem. A potom už bude na vás a na vaší fantazii, jak znalosti využijete.

Pokročilost: Workshop je určen všem, kteří zvládají uvázat single  nebo double column tie a manipulovat s provazem bez dívání.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si tři provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na workshop je nutné přijít s partnerem. 

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 9.5.2024
20:00
22:00
Lektoři