Večerní workshop

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Nimráme se v uzlech II

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Ačkoliv uzly nejsou cílem našeho vázání, jsou technickým prostředkem, který zabezpečí pohodlí a bezpečí našich partnerů. Správně uvázané jsou malé, takže netlačí, a kompaktní, takže drží provaz správně utažený a zabezpečují, aby se neutahoval.

Náplní workshopu budou pokročilé znalosti o uzlech, kdy se naučíte tipy a triky na jejich vázání. Nejen co se týče průchodu provazů, ale také jemné manipulace, která vám pomůže s efektivním dotahováním a ušetří vaše prsty.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny, kteří znají základní stavební bloky vázání jako single, double column tie, šnerované vázání a třecí uzly. Není nutná předchozí účast na Vázání pro každého: Nimráme se v uzlech.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si tři provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Čtvrtek 30.5.2024
20:00
22:00
Lektoři