Večerní workshop

Budoucí Mini-workshop Strappado

Na tomto mini-workshopu se naučíme vázání rukou za zády jménem Strappado, které nabízí mnoho možností a může být skvělou alternativou pro Takate kote. Strappado přináší jiné pocity, jak fyzicky, tak emočně. Osvojíme si techniky pro vázání flexibilních i méně flexibilních rukou a na bezpečné využití Strappada v naší session.

Tento mini-workshop stylem výuky spadá do série Základy Kinbaku, nicméně je vhodný i pro účastníky bez znalostí či hlubšího zájmu o tento směr.

Pokročilost: Workshop je pro mírně pokročilé, kteří mají dobrou manipulaci s provazy, ovládají základy struktury (single column tie, šněrované vázání, třecí uzly) a mají zkušenosti se závěsy.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – 6-8 provazů a doporučujeme i jeden kratší provaz délky 3-5 metrů. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 17:30. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (účastníci série Základy Kinbaku) 400 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Středa 19.6.2024
18:00
19:50
Lektoři