Večerní workshop

Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Roubíky (nejen) z provazů

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Orální fixace je v BDSM poměrně obvyklá. Existuje nepřeberné množství různých hraček, které se vkládají do úst a způsobují různé podněty. Jejich nevýhodou je ale pořizovací cena a také do jisté míry malá flexibilita. S provazem a pár dalšími rekvizitami si ale snadno můžete vyrobit roubík vlastní, který bude plnit přesně takovou funkci, jakou od něj budete očekávat.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny, kteří mají základní znalosti s vázáním a umí komunikovat o svých hranicích.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si tři provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen také jednotlivcům.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 18.7.2024
20:00
22:00
Lektoři