Budoucí Workshop Selftie – jen pro mě

Na tomto workshopu se podíváme na základy selfie (vázání sám sebe). Probereme důvody pro selftie, bezpečnost a techniku potřebnou k vázání na zemi a v částečných závěsech. Pokud vás provazy zajímají z estetického hlediska, chcete si okořenit hraní s nevázacím partnerem nebo si chcete jen vyzkoušet, jak se má druhá strana provazu, tento workshop je právě pro vás.

Podíváme se na to, jak být hravý, vážný, klidný a všechno mezi tím.

Vázání sám sebe závisí na individuálních schopnostech ale i limitech účastníků, neváhejte přispět vlastními zkušenostmi a otázkami do diskuse. Všechna cvičení lze přizpůsobit individuálním potřebám účastníků workshopu.

Pokročilost

Workshop je vhodný pro ty, kteří umí uvázat single a double column tie.

Vezměte si s sebou

Je potřeba mít sebou 4-7 provazů a pár karabin/kruh. Oboje bude k zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Workshop se bude konat na Andělu v našem provazovém studiu. Přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Pro schválení rezervace je nutná platba předem.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 1 400 CZK  
Workshop (člen Subspace) (1 050 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Pondělí 28.10.2024
11:00
18:30
Lektoři