BudoucíStream: Hrátky se single column tie (Ardent)

Tento úterní stream pro začátečníky bude věnován hrátkám se single column tie Aneb vytěžte ze základu maximum! Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… V jednoduchosti je síla. Nejzákladnější techniku – single column tie aplikujeme na různé části těla partnera a vymodelujeme si ho tak do nejrůznějších poloh. (více…)

 • 20.4.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Opakujeme Hip harnessy

Připravili jsme pro vás sérii streamů zaměřených na opakovaní různých technik, které jste se dříve naučili, ale zub času či lockdownu je poněkud poznamenal. Každý čtvrteční večer bude zaměřený na trochu jiné téma.… Na streamu probereme několik hip harnessů vhodných pro zavěšení do různých poloh. Stream je určený pro pokročilejší riggery, kteří už umějí zavěšovat. (více…)

 • 15.4.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Vázání k bambusům a tyčím

V tomto streamu se naučíte úplné základy vázání s bambusem či jakýmkoliv obdobným předmětem. Tím může být i násada od smetáku nebo mopu. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Vázání s bambusem vnese čerstvý vítr do vašich úvazů. Ukážemé si jakými všemi způsoby je možné kreativně využít (více…)

 • 13.4.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Udržitelnost v provazech

V tomto streamu se podíváme na udržitelnost ve vázání z pohledů vázajících i vazaných. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Stream je určen pro všechny, které baví vázat a nemají v plánu s vázáním za dva roky seknout. Probereme, jak se vyhnout nejčastějším zraněním a jak vám (více…)

 • 8.4.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Úplné základy vázání prakticky

V tomto streamu se naučíte úplné základy vázání. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Chtěli byste začít vázat? Pro prožitek, postelové hrátky, fotku? Nevíte, jak začít? Pak toto je ten správný stream pro vás. Naučíte se úplné základy, které se hodí úplně ke všemu. Naučíte se vázat (více…)

 • 6.4.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Vázání větších partnerů – v závěsu

V tomto streamu se naučíte vázání větších partnerů v závěsech. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Rádi byste vázali, ale váš partner je větší nebo větší než vy? Nebo jen prostě nemáte dostatek síly k běžné manipulaci a chcete se naučit, jak používat sílu efektivně? Nebo nepoužívat (více…)

 • 1.4.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Vážeme židle (a lidi k sobě)

V tomto streamu se naučíte vázat židle (a lidi k sobě). Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Pokud očekáváte, že tento stream bude opravdu o vázání židlí, budete zklamání. Na workshopu se naučíte, jak k ní přivázat partnera a zejména, jak být kreativní při jejím použití ve (více…)

 • 30.3.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Vážeme částečné závěsy s futomomem

V tomto streamu se naučíte vytvářet částečné závěsy za použití úvazu futomomo. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Chcete se naučit využití futomoma v částečném závěsu? Ukážeme vám 2 až 3 částečné závěsy. Nemusíte se bát, pokud jste nikdy nevázali částečné nebo úplné závěsy. Stačí znát single (více…)

 • 25.3.2021
  20:00 - 22:00

UplynuláStream: Vázání nohou

V tomto streamu se naučíte vázat nohy. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky… Stream bude věnován vázání nohou. Od jednoduchého vázání lýtka ke stehnu, které můžete znát pod názvem futomomo, přes vázání lýtek a stehen až po kompletní znehybnění od kotníků k pasu. Přenos bude realizován přes (více…)

 • 23.3.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláStream: Co byste měli vědět při výběru provazů

Tématem dalšího streamu bude povídání a ukázky na téma Co byste měli vědět při výběru provazů. Podíváme se na výhody a nevýhody jednotlivých typů provazů. Konkrétně se budeme bavit o syntetických, bavlněných, lněných, konopných, jutových, ale i kokosových provazech. Rozebereme si jejich vlastnosti a vhodnost pro různé způsoby vázání. Dále se budeme zabývat praktickými aspekty (více…)

 • 18.3.2021
  20:00 - 22:00

Lektoři