BudoucíTying for everyone: Sadistic ropes (ENG)

Regular Tuesday workshops Tying for everyone are literally for everybody, including total beginners. Do you want to use ropes to cause pain? Then this is the right workshop for you. It does not need to be only sensation caused by tightening ropes, but also other methods. Riggers will also get information how to help their models (více…)

 • 23.8.2022
  20:00 - 22:00

Lektoři


BudoucíVázání pro každého: Úplné základy vázání

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Jste zmatení ze všech těch témat workshopů a chcete si přijít pro úplné základy? Nechcete se účastnit desítek workshopů než budete moci svého partnera svázat? Přijďte sem. Naučíte se letem světem úplné základy techniky i toho, jak prostřednictvím (více…)

 • 9.8.2022
  20:00 - 22:00

Lektoři


BudoucíVázání pro každého: Postelové vázání

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Tentokrát se zaměříme na jednoduché a účinné techniky pro vázání v posteli. Naučíme se, jak partnera svázat do různých poloh vhodných pro postelové hrátky. Ukážeme si rovněž, jak jej bezpečně upoutat partnera k posteli. Prosím nečekejte od tohoto workshopu (více…)

 • 26.7.2022
  20:00 - 22:00

Lektoři


BudoucíTying for everyone: Tying new people (ENG)

Regular Tuesday workshops Tying for everyone are literally for everybody, including total beginners. Do you want to tie different people, but you do not know where and how? And when you meet somebody, you hesitate how to begin? This workshop will show you, what tying with new people should include. You will learn how to make (více…)

 • 12.7.2022
  20:00 - 22:00

Lektoři


BudoucíSeznámení s provazy – Úplné základy a Částečné závěsy

Připravili jsme pro vás celovíkendový workshop pro úplné začátečníky, kde se dostanete k vázání hravou formou. Pár základních úvazů si s sebou odnesete domů stejně jako pocit, že si s nimi dokážete hrát podle své fantazie. Sobota bude věnována úplným základům vázání na zemi. V neděli si budeme hrát na půl cesty do vzduchu. WS (více…)

 • WS 1 – Úplné základy vázání
  24.9.2022
  11:00 - 18:30
 • WS 2 - Částečné závěsy pro každého
  25.9.2022
  11:00 - 18:30

Lektoři


BudoucíWorkshop Spontánní vázání (Ardent)

Vyjděme z představy, že vázání je forma mazlení. Chceme se tedy koncentrovat především na partnera, méně pak na řešení úvazu. Mohli bychom procítěně vázat nějaký standardní úvaz, ale tentokrát se necháme vést spíše tělem partnera a využijeme to, co nám zrovna nabídne konkrétní situace. Dáme si přitom záležet, abychom partnera měli pod kontrolou a funkčně (více…)

 • Workshop
  17.7.2022
  11:00 - 18:00

Lektoři


BudoucíWorkshop Podmanivé vázání (Ardent)

Užijte si partnera i sami sebe! Chceme prožít příjemné drama, ponořit se do nálady. Nechceme se cítit trapně nebo nejistě. A neuspokojí nás pouhé šněrování. Zaměříme se proto na budování atmosféry, a na celkový projev vázajícího i vázaného, abychom jeden pro druhého (ale i sami pro sebe) nepůsobili toporně. Ukážeme si, jak přistupovat k partnerovi, (více…)

 • Workshop
  16.7.2022
  11:00 - 18:00

Lektoři


BudoucíWorkshopy pro začátečníky – technika, emoce, závěsy

Připravili jsme pro vás celovíkendový workshop pro začátečníky a mírně pokročilé. Sobota bude věnována základům vázání, techniky a jednoduchým i mírně pokročilejším úvazům, které budeme kombinovat s emocemi. V neděli se naučíme základy částečných a plných závěsů. Zaměříme se zejména na bezpečnost a pohodlnost. Doporučujeme předtím navštívit Workshop Úplné základy vázání a Částečné závěsy pro (více…)

 • WS 1 – Technika s emocemi
  20.8.2022
  11:00 - 18:30
 • WS 2 - Základy závěsů
  21.8.2022
  11:00 - 18:30

Lektoři


UplynuláVázání pro každého: Postelové vázání (náhradníci)

Workshop je obsazený, můžete se níže hlásit na místa náhradníků.  Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Tentokrát se zaměříme na jednoduché a účinné techniky pro vázání v posteli. Naučíme se, jak partnera svázat do různých poloh vhodných pro postelové hrátky. Ukážeme si rovněž, jak jej (více…)

 • 21.6.2022
  20:00 - 22:00

Lektoři


UplynuláVázání pro každého: Ponížení a stud v provazech (obsazeno)

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník. Tentokrát se nebudeme věnovat až tolik technice, ale spíše psychologickému aspektu vázání. Prostě si budeme hrát s partnery tak, aby jim hořely tváře ponížením a studem. Samozřejmě vše bude možné přizpůsobit v rámci dynamiky každého páru. Pokročilost: Workshop (více…)

 • 7.6.2022
  20:00 - 22:00

Lektoři