ObsazenoShibari Night – Alexander & Natasha (obsazeno)

  • 9.4.2022
    20:00 - 23:00

Shibari night je vyprodaná. Další  bude 18.6.2022 s Yoroi Nicolasem.

Po úspěšné premiéře na Pražském Shibari Festivalu k nám opět zavítá Alexander NawaRonin & Natasha NawaTaNeko. Kromě víkendového workshopu budou také vystupovat v sobotu 9.4.2022 na Shibari Night.

Na předvystoupení se vám představí Martin s tajemnou neznámou, ale o tom až někdy později…

Program

  • 20:00 otevření dveří
  • 20:15 vystoupení Martin s tajemnou neznámou
  • 21:00 vystoupení Alexander & Natasha
  • 22:00 volné vázání

V průběhu vystoupení nebude umožněn vstup nově příchozím. Přijďte prosím nejpozději 20:10.

O Alexander NawaRonin & Natasha NawaTaNeko

Alexander je vědec a badatel, myslitel a objevitel a již dlouho ho fascinuje japonská historie a kultura:

Kinbaku je pro mě cestou, po které kráčím se svou partnerkou a několika blízkými lidmi, kterým důvěřuji a kterým se mohu otevřít. Kinbaku se odehrává mezi dvěma lidmi, je to komunikace a emoce, je zároveň velmi erotická. Zajímá mě hra s pocity, která vyvolává emoce: utrpení, bolest a rozkoš… v kráse. Mé vázání bývá výzvou pro osobu v mých provazech.

Nataša v Kinbaku hledá opravdové emoce a autenticitu a provazovou bondáž vnímá jako hluboce intimní a erotickou záležitost, která má zároveň hluboký transformační potenciál:

Miluji provaz pro to, že je upřímný. Skutečný. Hmatatelný. V provazech se můžete naučit odevzdat, můžete se naučit integritě. Můžete se naučit být velkorysí – a vděční. Pokud se zapojíte do vázání – myslím tím opravdu zapojit, s plným srdcem, nevyhnutelně vás to promění. Líbí se mi výzva sblížení dvou lidí, kteří mají k sobě velmi blízko, výzva vyměny soustředěné pozornosti a spojení, zranitelnosti v tom, že se ukáží takoví, jací jsou, a nechají druhé, aby je viděli.

Po dlouhé fázi experimentování s různými učiteli a styly jsme našli svůj domov a dali svá srdce semenawě, v podobě vyučované Kinbaku LuXuria, deshim Naka Akiry. Alexander se u Riccarda intenzivně vzdělával od roku 2016.

Organizační pokyny

Na Shibari Night je nezbytné se včas zaregistrovat a uhradit vstupné převodem na účet. Počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.