BudoucíWorkshop Yoroi Nicolas – One Rope Play

  • 18.6.2022 - 19.6.2022
    11:00 - 18:30

Po delší odmlce do Prahy opět zavítá Yoroi Nicolas. Máte jedinečnou příležitost pronikout do jeho stylu vázání – Yoroi Ryu. O víkendu 18.6-19.6.2022 bude probíhat workshop tohoto stylu vázání. Přijďte se podívat na jeho vystoupení na Shibari Night v sobotu večer.

Yoroi ryu využívá cvičení z japonských bojových umění, masáží a samozřejmě také samotné vázání ke spojení obou aktérů od počátečního očního kontaktu do samého konce. Znehybnění je jen jednou stránkou tohoto stylu. Pohyb, ať už duševní nebo fyzický je jeho důležitou součástí. Vázání může být jako tanec, ve kterém pohyb jednoho vede k pohybu druhého. Cílem není napodobovat vzory, ale objevovat a osvojovat si principy, abyste dokázali tvořit vlastní vázání a vnášet do něj život od prvního dotyku provazem.

Více se o Nicolasovi dozvíte na jeho stránkách yoroi-dojo.org.

Program

Jeden provaz stačí. Jeden provaz, se kterým můžete vytvářet, vyzývat, komunikovat a hrát si s partnerem.

Vrátit se k tomuto základnímu bodu je cílem tohoto workshopu. Dva lidé, jeden provaz – vytvoření situace, hry a možná i tance za pomocí napětí, vedení těla i mysli a efektivitě.

Na tomto workshopu se budeme věnovat práci s provazem a napětím. Snížením složitosti vázání se dostaneme dále. Skrze provazy se tak dostaneme k intenzivním pocitům.

Pokročilost

Workshop je určen pro všechny úrovně pokročilosti, které mají zkušenosti se základním vázáním rukou a bezpečnosti.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 2-3 provazy na.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení na vázání na zemi.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 2 200 (CZK)   Jde do prodeje
2.12.2021
Workshop (člen Subspace) (1 980 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. Budoucí
Workshop (+1 člena Subspace) (2 200 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. Budoucí