Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Mini bootcamp

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Chtěli byste se ve vázání posunout dál a vypilovat to, co již umíte? V sérii cvičení znovu navštívíme základy vázání, abyste je dostali do svalové paměti a mohli se při vázání plně soustředit na partnera. Zaměříme se na získání rychlosti a sebejistoty. Zaměříme se na detaily tření u jednotlivých uzlů. Budeme vázat na čas a poslepu. Na tento workshop nepotřebujete partnera!

Tento workshop je kratší a stručnější verzí celovíkendového workshopu, který se obvykle koná na jaře každého roku.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro ty, kteří absolvovali #2 Workshopy pro začátečníky nebo mají adekvátní rozsah znalostí.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na tento workshop můžete přijít i sami a úvazy trénovat na sobě!

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 21.9.2023
20:00
22:00
Lektoři