Obsazeno Vázání pro každého: Bambusy na zemi

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Tenké, různě dlouhé bambusy jsou v kombinaci s provazy zajímavou možností, jak partnera znehybnit. Nejjednodušším způsobem jejich použití jsou rozporky, ale u toho možnosti bambusů nekončí. Na workshopu se pomocí hravých cvičení naučíte, jak připevnit partnerovo tělo k bambusu do nestandardních pozic a co je třeba mít na paměti z hlediska bezpečnosti.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí uvázat single, double column tie a manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou:

  • Provazy – čtyři až šest provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Úterý 3.10.2023
20:00
22:00
Lektoři