Budoucí Vázání pro každého: Bambusy na zemi

  •  3.10.2023
     20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Tenké, různě dlouhé bambusy jsou v kombinaci s provazy zajímavou možností, jak partnera znehybnit. Nejjednodušším způsobem jejich použití jsou rozporky, ale u toho možnosti bambusů nekončí. Na workshopu se pomocí hravých cvičení naučíte, jak připevnit partnerovo tělo k bambusu do nestandardních pozic a co je třeba mít na paměti z hlediska bezpečnosti.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí uvázat single, double column tie a manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou:

  • Provazy – čtyři až šest provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 400 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (280 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji