Večerní workshop

Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Agura do závěsu

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Agura je solidním strukturovaným úvazem nohou do pozice tureckého sedu. Jeho výhodou je přenesení větší části váhy a tak i možné prodloužení výdrže v závěsu. Zároveň poskytuje přístupnost partnera pro ty, kteří se o tuto stránku zajímají.

Jako vždy má více variant. Na workshopu si ukážete dvě – s vázáním kotníků a bez nich. Budete si pak moci vyzkoušet jednoduchý závěs bez přechodů,  společně s hrudním úvazem. Ten nebude součástí výuky.

Pokročilost: Workshop je určen všem, kteří zvládají zavěšovat a umí jeden libovolný hrudní úvaz. Rozsah potřebných znalostí odpovídá #2 Workshopu pro začátečníky. Vázaní by měli být schopní vydržet ve zvoleném hrudním úvazu.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si osm provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na workshop je nutné přijít s partnerem. 

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 15.2.2024
20:00
22:00
Lektoři