Večerní workshop

Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Hrudní úvazy s bambusem do závěsu (náhradníci)

Workshop je plně obsazený, můžete se níže registrovat na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, pošleme vám žádost o platbu. 

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Tenký bambus je lákavá varianta, jak dostat do svého vázání další možnosti. Díky jeho vlastnostem však nejde jen tak zastrčit do vázání a čekat, že to bude fungovat.

Na tomto workshopu se k němu naučíte připevňovat hrudník a paže tak, abyste neubrali na pohodlí vázaného a hlavně neohrozili jeho bezpečí. V  rámci dvou hodin workshopu si vyzkoušíte dva závěsy s hrudním úvazem a bambusem.

Pokročilost: Workshop je vhodný mírně pokročilé a pokročilé, kteří znají základy práce se závěsným provazem alespoň v rozsahu #2 Workshopu pro začátečníky (nově #2 Základy vázání).

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si alespoň osm provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 2.5.2024
20:00
22:00
Lektoři