Večerní workshop

Budoucí Vázací čtvrtky: Monoblok do závěsu

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň.

Chcete se naučit monoblok – jeden z nejjednodušších, ale zároveň i nejuniverzálnějších úvazů? Monoblok je vhodný pro každé tělo, nehledě na velikost a pružnost. Je tak velice oblíbený nejen pro svůj estetický aspekt, ale také pro široké množnosti jeho využití. Na tomto workshopu se naučíte, jak jej vázat nejen rychle a efektivně, ale také pohodlně jak pro riggera, ale také modela/modelku. Ukážeme si, jak jej vázat v sedě i vestoje, a v neposlední řadě také, jak úvaz zavěsit.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé. Je nutná znalost základů práce se závěsným provazem.

Vezměte si s sebou:

  • Provazy – vezměte si 4-6 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Čtvrtek 6.6.2024
20:00
22:00
Lektoři